چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
قالب وردپرس تور کیش
اخذ ویزای کانادا

ویزا

۱۳۹۸/۱۰/۰۸ 0

اخذ ویزای کانادا

مدارک ویزای توریستی کانادا

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی کانادا، به شرح زیر می باشد:

📑 ارائه یک قطعه عکس ۳.۵*۴.۵ که اخیراً گرفته شده باشد.

📑 ارائه گذرنامه که دارای یکسال اعتبار باشد و همچنین پاسپورت های قبلی که دارای مهر ویزا هستند.

📑 ترجمه سند ازدواج

📑 ترجمه شناسنامه

📑 دانشجویان و دانش آموزان باید گواهی اشتغال به تحصیل ارائه دهند.

📑 تکمیل فرم درخواست ویزای توریستی کانادا برای هر نفر به صورت مجزا

📑 ترجمه مدارک شغلی

📑 ارائه نامه مهر شده جهت اثبات تمکن مالی به زبان انگلیسی و همچنین باید پرینت گردش حساب خود را در طی ۶ ماه اخیر ارائه دهید.

📑 سوابق بیمه تأمین اجتماعی

📑 اجازه خروج برای فرزندان زیر ۱۸ سال

📑 کارت پایان خدمت

📑 کارت ملی

📑 سند ملکی

هزینه ویزای توریستی کانادا چقدر است؟

هزینه درخواست هر شخص برای ویزای بازدید کننده کانادا ۱۱۰ دلار است. همچنین باید هزنیه بیومتریک نیز پرداخت نمایید که این مبلغ ۹۵ دلار اضافی برای شما خواهد بود. بنابراین کل هزینه درخواست این ویزا ۲۰۵۵ دلار کانادا است. علاوه بر این، شما باید هزینه پردازش پاسپورت را نیز بپردازید که حدود ۴۵ دلار هزینه خواهد داشت.

نکته : البته این هزینه ها در هر کشور متفاوت می باشد.

صدور ویزا توریستی کانادا چقدر طول می کشد ؟

زمان لازم جهت صدور ویزای توریستی کانادا برای متقاضیان بین ۸ الی ۴۰ روز کاری اعلام می شود. با این حال تیم متخصص ایرانیان گشت فرید با بهترین خدمات اقداماتی منحصر به فرد را انجام داده تا در کوتاه ترین زمان ممکن ویزای شما صادر شده و بتوانید از آن استفاده نمایید. البته زمان پردازش در کشور ما به دلیل عدم وجود سفارت کانادا در ایران روند پیچیده تری دارد با این حال ما سعی بر این داریم تا بتوانیم با تمهیدات لازم در مدت زمان کمی ویزای شما را به دستتان برسانیم.

ویزای توریستی کانادا چه مدت اعتبار دارد؟

کنسولگری کانادا تصمیم می گیرد تا چه مدت بطور جداگانه ویزا توریستی کانادا را به شما بدهد. مواردی وجود دارد که آنها فقط برای آن بازه زمانی که می خواهید به کانادا مراجعه کنید به ویزا شما اعتبار می دهند، ولی مواردی وجود دارد که تا زمانی که گذرنامه شما پایان یابد، به ویزا شما اعتبار می دهند. این همه به این بستگی دارد که آیا آنها معتقدند که شما به کشور خود باز خواهید گشت یا خیر.
با وجود مدت اعتبار ویزای توریستی کانادا، شما اجازه ندارید بیش از ۶ ماه در هر بازه زمانی در کشور کانادا بمانید. بنابراین، پس از ۶ ماه شما باید به کشور خود برگردید، مدتی بمانید و سپس می توانید ۶ ماه دیگر به کانادا بازگردید.